top of page
Italų restoranai

Susipažinkime!

„Casa della Pasta" tai tikrų tikriausia itališko maisto sostinė ir itališkos kultūros lopšys, kuris Lietuvoje buvo įkurtas dėka italo Fabio Manconi. Jo suburta profesionalų komanda kasdien džiugina tūkstančius Lietuvos gyventojų ir svečių skaniausiais itališkais patiekalais. Restorano valgiaraštyje rasite tokių Italijos gastronomijos žvaigždžių, kaip BRUSCHETTA CON PROSCIUTTO, CARPACCIO, ANTIPASTO DI TERRA ir daugelį kitų Jūsų pamėgtų patiekalų.

Tad kviečiame apsilankyti mūsų restoranuose, kuriuos įkūrėme didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Lai tai būna Jums pretekstas pasimėgauti tikru itališku maistu, kad ir kur bebūtumėte!

O išrankiausiems skonių gurmanams ir besirenkantiems kokybę, skubame pabrėžti, kad „Casa della Pasta" patiekalų gamyboje naudojame išskirtinai premium klasės produktus, kurių didžiąją dalį patys atsivežame tiesiai iš Italijos. Tad valgydami „Casa della Pasta" picas nepamirškite, kad jos pagrindo padui naudoti 100% itališki miltai, o pagardai vien dėl Jūsų atgabenti iš pačios Italijos!

Ir viskas tik dėl to, kad Jūs, mūsų draugai, jaustumėtės lyg pietautumėte akį traukiančiose Neapolio gatvelėse, Amalfio pakrantėje ar pačioje Romos širdyje!  

bottom of page